Wizyta Duszpasterska 2017/2018

Wizyta Duszpasterska
w roku 2017/2018

Drodzy Parafianie, od 28 grudnia (czwartek) rozpoczynamy wizytę duszpasterską – Kolędę – w godzinach 9:00-21:30. Na wizytę kolędową przygotowujemy stół nakryty białym obrusem, krzyż, Pismo Święte, zapalone świece, talerzyk lub naczynko z wodą święconą, kropidło, ewentualnie dewocjonalia do poświęcenia. Dzieci i młodzież przygotowują zeszyty do religii (lub zaświadczenie o uczęszczaniu na religię).

Nie powinien w tym czasie być włączony telewizor czy radio. Podtrzymujmy także stary, piękny zwyczaj, kiedy to przed dom lub mieszkanie wychodził na spotkanie kapłana gospodarz, czyli głowa rodziny.

UWAGA: Prosimy, aby wszystkie psy i inne zwierzęta domowe na czas kolędy były zamknięte w odpowiednich pomieszczeniach!

Prosimy, o ile to możliwe by podczas wizyty duszpasterskiej byli obecni wszyscy domownicy. Ofiary złożone podczas kolędy zostaną przeznaczone na dalszą budowę Kościoła na osiedlu Maciołki. Zaznaczamy, że ofiary składają te rodziny które mogą.

Uprzednio pragniemy serdecznie podziękować za życzliwe i serdeczne przyjęcie kapłanów do swoich domów; za gościnność i otwartość w rozmowie.

PLAN WIZYTY

28 grudnia (czwartek)
od godz. 9.00 – Ossów – 4 kapłanów – rozpoczniemy od początku i od końca;

29 grudnia (piątek)
od godz. 9.00 – ul. Napoleona – domy jednorodzinne, ul. Kombatantów, Polna, ul Szeroka  – nr parzyste;
od godz. 15.30 – ul. Łukasińskiego, Waryńskiego, Jasińskiego, Głowackiego, Wróblewskiego;

30 grudnia (sobota)
od godz. 9.00 – ul. Szeroka – nr nieparzyste, ul. Serwitucka, Madalińskiego, Legionów Polskich;

2 stycznia (wtorek)
od godz. 15.30 – ul. Andersa, E. Plater, Wieniawskiego, Paderewskiego, Ceramiczna (nr parzyste);

3 stycznia (środa)
od godz. 15.30 – ul. Niemcewicza, Kopernika, Dąbrowskiej, Kilińskiego, R. Śmigłego, Ceramiczna (nr nieparzyste);

4 stycznia (czwartek)
od godz. 15.30 – ul. Jesionowa, Heweliusza, Ogińskiego, Moniuszki, Szymanowskiego, Matejki, Chopina, Ceramiczna (nr parzyste);

5 stycznia (piątek)
od godz.18.00 – ul. Paschalisa, Skłodowskiej, Chałubińskiego, Czereśniowa.

8 stycznia (poniedziałek)
od godz.15.30 – ul. Napoleona 65 blok 1,2,3,4, ul. Porzeczkowa.

9 stycznia (wtorek)
od godz.15.30 – ul. Kościuszki, ul. Jezuicka, ul. Porzeczkowa.

10 stycznia (środa)
od godz.15.30 – ul. Nadmeńska, ul. Prusa, ul. Podleśna.

11 stycznia (czwartek)
od godz.15.30 – ul. Ejtnera, ul. Podleśna.

12 stycznia (piątek)
od godz.15.30 – ul. Rejtana, ul. Zagańczyka, ul. Mickiewicza, ul. Krzywa, ul. Podleśna.

13 stycznia (sobota)
od godz.9.00 – ul. Przyjacielska – domy jednorodzinne, ul. Barbary, ul. Zagłoby, ul. Wołodyjowskiego, ul. Longinusa, ul. Skrzetuskiego, ul. Kmicica, ul. Paproci, ul. Dworkowa, ul. Wrzosowa.

15 stycznia (poniedziałek)
od godz.15.30 – ul. Olszewskiego, ul. Spacerowa, ul. Zaułek, ul. Truskawkowa, ul. Dereniowa.

16 stycznia (wtorek)
od godz.15.30 – ul. Kordeckiego blok 25, 27, 29, ul. Jagodowa.

17 stycznia (środa)
od godz.15.30 – ul. Kordeckiego blok 31, ul. Kordeckiego domy jednorodzinne, ul. Oleńki, ul. Marecka, ul. Kępna, ul. Wesoła.

18 stycznia (czwartek)
od godz.15.30 – ul. Gospodarcza, ul. Ketlinga, ul. Niecała, ul. Pieniążka, ul. Wesoła.

19 stycznia (piątek)
od godz.15.30 – ul. ks. Marmo, ul. Wesoła.

20 stycznia (sobota)
od godz.9.00 – ul. Żymirskiego.

22 stycznia (poniedziałek)
od godz.15.30 – ul. Przyjacielska – osiedle, ul. Syrokomli, ul. Niska.

23 stycznia (wtorek)
od godz.15.30 – ul. Graniczna, ul. Gościnna, ul. Słowackiego, ul. Żółtowskiego.

24 stycznia (środa)
od godz.15.30 – Al. Jana Pawła II, ul. Francuska bl. 5, ul. Francuska – domy jednorodzinne, ul. Modrzewskiego, ul. Kołłątaja, ul. Węgierska, ul. Rumuńska, ul. Grecka, ul. Szwedzka.

25 stycznia (czwartek)
od godz.15.30 – ul. Norweska, ul. Duńska – cała, ul. Załuskiego, ul. Traugutta.

26 stycznia (piątek)
od godz.15.30 – ul. Belgijska, ul. Rumuńska bl. 4,6,13, ul. Albańska, ul. Dwernickiego, ul. Wysockiego, ul. Szyszko.

27 stycznia (sobota)
od godz.9.00 – ul. Orszagha, ul. Bema, ul. Konarskiego, ul. 11 Listopada, ul. Reja, ul. Wołomińska, ul. Wasia, ul. Zgoda, ul. Kobyłkowska.

29 stycznia (poniedziałek)
od godz.15.30 – ul. Nowa, ul. Kossaka, ul. Długosza, ul. Pola, ul. Piaskowa, ul. Ks. Weisa, ul. Rosłona, ul. Brzóski.

30 stycznia (wtorek)
od godz.15.30 – ul. Krechowiecka, ul. Brzozowa, ul. Brzechwy, ul. Cisowa, ul. Cedrowa, ul. Kalinowa, ul. Norwida.

31 stycznia (środa)
od godz.15.30 – ul. Słoneczna, ul. Jabłonkowska, ul. Kraszewska, ul. Pana Tadeusza, ul. Jazłowiecka, ul. Telimeny, ul. Natolińska.

1 lutego (czwartek)
od godz.15.30 – ul. Radzymińska, ul. Rasztowska, ul. Mironowska, ul. Zegrzyńska, ul. Zieleniecka, ul. Białobrzeska, ul. Wierzbowa.

3 lutego (sobota)
od godz.9.00 – ul. K. Wielkiego, ul. B. Chrobrego, ul. Piastowska, ul. Odnowiciela, ul. Krzywoustego, ul. Zaciszna, ul. Jaśminowa, ul. Modrzewiowa, ul. Okopowa, ul. Czarna Kawka, ul. Krótka, ul. Kochanowskiego.

5 lutego (poniedziałek)
od godz.15.30 – ul. Mieszka I, ul. Kr. Marysieńki, ul. Wygonowa.

6 lutego (wtorek)
od godz.15.30 – ul. Mieszka I – os. Impresja, ul. Leszka, ul. Dworska, ul. Rycerska.

7 lutego (środa)
od godz.15.30 – ul. Kościelna, ul. Mała, ul. Leśmiana, ul. Ustronie, ul. Parkowa, ul. Kontuszowa, ul. Złotopolska.

8 lutego (czwartek)
od godz.15.30 – ul. Pałacowa, ul. Zamkowa, ul. Ziemińska, ul. Dojazdowa, ul. Kwiatowa, ul. Kasztanowa, ul. Zagórna.

9 lutego (piątek)
od godz.15.30 – ul. Czarnoleska, ul. Akacjowa, ul. Jałowcowa, ul. Spokojna, ul. Bukowa, ul. Dębowa, ul. Powstańców.

10 lutego (sobota)
od godz.9.00 – ul. Wiesławska, ul. Pionierska, ul. Promienna, ul. Urszulki oraz rodziny, które nie mogły być na kolędzie a teraz zgłoszą swoje adresy.

12 lutego (poniedziałek)
od godz.15.30 – ul. Łokietka, ul. B. Śmiałego.

 


  • Msze święte

    W dni powszednie:
    7:00, 7:30, 18:00

    W niedziele i święta:
    7:00, 8:30,
    dla młodzieży: 10:00
    dla dzieci: 11:30
    suma: 13:00
    18:00, 19:30
     

    Ogłoszenia

     

    Wirtualny spacer