Wizyta Duszpasterska 2019/2020

Wizyta Duszpasterska
w roku 2019/2020

Drodzy Parafianie, od 27 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską – Kolędę – w godzinach 9:00-21:30. Na wizytę kolędową przygotowujemy stół nakryty białym obrusem, krzyż, Pismo Święte, zapalone świece, talerzyk lub naczynko z wodą święconą, kropidło, ewentualnie dewocjonalia do poświęcenia. Dzieci i młodzież przygotowują zeszyty do religii (lub zaświadczenie o uczęszczaniu na religię).

Nie powinien w tym czasie być włączony telewizor czy radio. Podtrzymujmy także stary, piękny zwyczaj, kiedy to przed dom lub mieszkanie wychodził na spotkanie kapłana gospodarz, czyli głowa rodziny.

UWAGA: Prosimy, aby wszystkie psy i inne zwierzęta domowe na czas kolędy były zamknięte w odpowiednich pomieszczeniach!

Prosimy, o ile to możliwe by podczas wizyty duszpasterskiej byli obecni wszyscy domownicy. Ofiary złożone podczas kolędy zostaną przeznaczone na spłatę długu za dach kościoła na Maciołkach i kotłowni w bazylice. Zaznaczamy, że ofiary składają te rodziny które mogą.

Uprzednio pragniemy serdecznie podziękować za życzliwe i serdeczne przyjęcie kapłanów do swoich domów; za gościnność i otwartość w rozmowie.

PLAN WIZYTY

27 grudnia (piątek)
od godz. 9.00 – Ossów;

28 grudnia (sobota)
od godz. 9.00 – ul. Napoleona, Kombatantów, Polna, Serwitucka;

30 grudnia (poniedziałek)
od godz. 9.00 – ul.  Głowackiego, Wróblewskiego, Andersa, E. Plater, Łukasińskiego, Waryńskiego, Jasińskiego;

31 grudnia (wtorek)
od godz. 9.00 – ul. Madalińskiego, Niemcewicza, Wieniawskiego, Paderewskiego, Jesionowa, Heweliusza, Ogińskiego;

2 stycznia (czwartek)
od godz. 9.00 – ul. Matejki, Chopina, Kopernika, Dąbrowskiej, Kościuszki;

3 stycznia (piątek)
od godz. 9.00 – ul. Moniuszki, Szymanowskiego, Napoleona 65 blok 1;

4 stycznia (sobota)
od godz. 11.00 – ul. Napoleona 65 blok 2,3,4;

7 stycznia (wtorek)
od godz. 15.30 – ul. Legionów Polskich, Kilińskiego, R. Śmigłego, Rejtana, Paschalisa;

8 stycznia (środa)
od godz.15.30 – ul. ul. Jezuicka,  Zagańczyka, Skłodowskiej, Chałubińskiego;

9 stycznia (czwartek)
od godz.15.30 – ul. Ejtnera;

10 stycznia (piątek)
od godz.15.30 – ul. Mickiewicza, Krzywa, Zagłoby, Olszewskiego; 

11 stycznia (sobota)
od godz.9.00 – ul. Przyjacielska – domy jednorodzinne, Prusa;

13 stycznia (poniedziałek)
od godz. 15.30 – ul. Nadmeńska;

14 stycznia (wtorek)
od godz.15.30 – ul. Kmicica, Kordeckiego domy jednorodzinne, Oleńki, Skrzetuskiego, Barbary, Wołodyjowskiego, Longinusa;

15 stycznia (środa)
od godz.15.30 – ul. Kordeckiego, bl. 25, 27, 29, 31;

16 stycznia (czwartek)
od godz.15.30 – ul. 
Przyjacielska – osiedle;

17 stycznia (piątek)
od godz.15.30 – ul. Kępna, Niecała, 
Ketlinga, Gospodarcza, Graniczna, Gościnna;

18 stycznia (sobota)
od godz.9.00 – ul. Załuskiego, Traugutta, Jana Pawła, Kołłątaja;

20 stycznia (poniedziałek)
od godz.15.30 – ul. Żymirskiego;

21 stycznia (wtorek)
od godz.15.30 – ul. ks. Marmo, Syrokomli, Pieniążka, Niska;

22 stycznia (środa)
od godz.15.30 – ul. Słowackiego, Żółtowskiego, Francuska bl. 5 oraz domy jednorodzinne;

23 stycznia (czwartek)
od godz.15.30 – ul.Węgierska, Rumuńska domy jednorodzinne, Grecka, Szwedzka, Rumuńska bl. 4, 6; 

24 stycznia (piątek)
od godz.15.30 – ul. Duńska, Norweska, Albańska, Rumuńska bl. 13, Marecka;

25 stycznia (sobota)
od godz.9.00 – ul. Orszagha, Bema, 11 Listopada, Konarskiego, Długosza, Piaskowa, Pola;

27 stycznia (poniedziałek)
od godz.15.30 – ul. 
Modrzewskiego, Belgijska, Wierzbowa;

28 stycznia (wtorek)
od godz.15.30 – ul. Dojazdowa, Reja, Kossaka, Powstańców;

29 stycznia (środa)
od godz.15.30 – ul. D
wernickiego, Szyszko, Wysockiego, Wołomińska, Wasia, Zgoda, Kobyłkowska, Nowa;

30 stycznia (czwartek)
od godz.15.30 – ul. Brzozowa, Brzechwy, Cisowa, Cedrowa, Kalinowa, Norwida, Parkowa;

31 stycznia (piątek)
od godz.15.30 – Krechowiecka, Słoneczna, Jabłonkowska.

1 lutego  (sobota)
od godz.15.30 – ul. Kraszewska, 
ks. Weisa, ks. Rosłona, ks. Brzóski;

 (czwartek)
od godz.15.30 – ul. Kraszewska, P. Tadeusza, Jazłowiecka, Telimeny.

od godz.18.00 – ul. Kościelna, Dworska, Kontuszowa.

4 lutego (poniedziałek)
od godz.15.30 – ul. Zaciszna, Natolińska, Leśmiana.

5 lutego (wtorek)
od godz.15.30 – ul. Jaśminowa, Modrzewiowa, Okopowa, Czarna Kawka, Krótka, Kochanowskiego, Czarnoleska, Dojazdowa.

6 lutego (środa)
od godz.15.30 – ul. Kwiatowa, Kasztanowa, Zagórna, Akacjowa, Jałowcowa, Spokojna, Bukowa, Dębowa. 

7 lutego (czwartek)
od godz.15.30 – ul. Ustronie, Parkowa, Wierzbowa, Rycerska, Złotopolska, Pałacowa, Zamkowa, Ziemiańska.

8 lutego (piątek)
od godz.15.30 – ul. Urszulki, Wiesławska, Promienna, Pionierska, Powstańców.

9 lutego (sobota)
od godz. 9.00 – ul. Kazimierza Wielkiego, Bolesława Chrobrego, Piastowska, Krzywoustego, Odnowiciela, Radzymińska.

11 lutego (poniedziałek)
od godz.15.30 – ul. Łokietka.

12 lutego (wtorek)
od godz.15.30 – ul. Rasztowska, Mironowska, Zieleniecka, Mieszka I.

13 lutego (środa)
od godz.15.30 – ul. Zegrzyńska, Białobrzeska, Leszka Śmiałego, Królowej Marysieńki. 

14 lutego (czwartek)
od godz.15.30 – ul. Mieszka I – Impresja i nowe rodziny, Wygonowa.

15 lutego (piątek)
od godz.15.30 – ul. Mała oraz rodziny, które nie mogły być na kolędzie i teraz zgłoszą swoje adresy.

 

 

 

 


  • Msze święte

    W dni powszednie:
    7:00, 7:30, 18:00

    W niedziele i święta:
    7:00, 8:30,
    dla młodzieży: 10:00
    dla dzieci: 11:30
    suma: 13:00
    18:00, 19:30
     

    Ogłoszenia

     

    Wirtualny spacer