Kobyłka, ul. Kościelna 2
telefon: (22) 786-10-28

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

05-04-2026

1. Gazety: Tygodnik Idziemy – do nabycia na końcu kościoła.

2. Dziękuję Panom z asysty kościelnej, Paniom z Kół Żywego Różańca, grupom parafialnym, bielankom, sypaczkom, lektorom, ministrantom, chórowi z panem Piotrem, Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobyłce za udział w uroczystościach Wielkiego Tygodnia i w dzisiejszej procesji rezurekcyjnej.

3. Dziękuję ministrantom za dekoracje ciemnicy oraz rodzinom z Kościoła Domowego i Oazy za udekorowanie grobu Pańskiego oraz Pani Małgosi i Panu Darkowi za dekoracje  przy ołtarzu oraz Panu Irkowi – naszemu kościelnemu za poświęcony czas i pomoc w dekoracjach. Serdeczne Bóg zapłać.

Dziękuję także ofiarodawcom kwiatów do grobu Pana Jezusa i do ołtarza w kościele – Bóg zapłać.

4. Jutro – w Poniedziałek Wielkanocny nie będzie Mszy św. o godzinie  19:00, a taca jak co roku, przeznaczona będzie na KUL.

5. Trwa Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia. Koronka będzie odmawiana codziennie o godz. 15:00.

6. W piątek, z racji Oktawy Świąt Wielkanocnych, można spożywać pokarmy mięsne.

7. W sobotę, 11 kwietnia o godz. 10:00, odbędzie się Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. ze szkoły podstawowej nr.1.

8. Jutro, po Mszy św. o godzinie 13:00, odbędzie się spotkanie wielkanocne grup parafialnych gdzie podzielimy się tradycyjnie  jajeczkiem. Potem będzie wymiana tajemnic.

Pozostałe ogłoszenia duszpasterskie

© 2025 Parafia św. Trójcy w Kobyłce | Wszystkie prawa zastrzeżone